Premier 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier
Urban I
Sunday
Ormesby I
Sunday
North Ayrshire I
Sunday
Fusion 1
Sunday
Ormeau
Sunday
Drumchapel I
Sunday
Cardiff I
Sunday
BATTS I
Sunday
Seniors 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Championship
BATTS II
Sunday
Drumchapel Glasgow II
Sunday
Horsham Blades I
Sunday
Kingfisher I
Sunday
Nottingham Sycamore I
Sunday
Ormesby II
Sunday
Portsmouth
Sunday
Ravenscroft I
Sunday
Whitworth Academy I
Sunday
Wymondham
Sunday
National A-1
Archway Peterborough I
Sunday
Cardiff City II
Sunday
Halton I
Sunday
Joola Plymouth I
Sunday
St Marys Hull
Sunday
Swerve
Sunday
Wood Green I
Sunday
XLNT Draycott 1
Sunday
National A-2
Brighton TTC I
Sunday
Finsbury
Sunday
Fusion II
Sunday
Godalming Simplylet I
Sunday
London Academy
Sunday
Milton Keynes
Sunday
Portishead TTC
Sunday
Woodford Wells TTC I
Sunday
National B-1
Barrow Tornadoes
Sunday
Derwent I
Sunday
Halton II
Sunday
Huddersfield
Sunday
Nottingham Sycamore II
Sunday
Ormesby III
Sunday
Orsted Grimsby
Sunday
Westfield II
Sunday
National B-2
Bromley I
Sunday
Cardiff City III
Sunday
Corby Smash I
Sunday
Joola Plymouth II
Sunday
North Ayrshire II
Sunday
Tabletennisdaily
Sunday
Woodfield I
Sunday
XLNT Draycott III
Sunday
National B-3
BATTS III
Sunday
Foresters I
Sunday
Kingfisher II
Sunday
Lillington I
Sunday
OLOP
Sunday
Wensum I
Sunday
Westfield I
Sunday
XLNT Draycott II
Sunday
National B-4
Brighton TTC II
Sunday
Cippenham I
Sunday
Ellenborough
Sunday
Foresters II
Sunday
Generation 2 I
Sunday
Horsham Spinners I
Sunday
Kingfisher III
Sunday
Waterside I
Sunday
National C-1
Colin Deaton I
Sunday
Blitz
Sunday
Halton III
Sunday
Isle Of Man
Sunday
Loughborough Unicorn
Sunday
Ppong
Sunday
Whitworth Academy II
Sunday
Colin Deaton II
Sunday
National C-2
Ajax Wolvey
Sunday
Bromley II
Sunday
Corby Smash II
Sunday
Nottingham Sycamore III
Sunday
Royal Air Force
Sunday
Somerset Sabres
Sunday
Wood Green II
Sunday
Woodfield II
Sunday
National C-3
Ormesby IV
Sunday
All In Table Tennis
Sunday
Bishop Auckland
Sunday
Cliffdale Chandlers
Sunday
Derwent II
Sunday
North Ayrshire III
Sunday
Pudsey
Sunday
Ormesby V
Sunday
National C-4
Archway Peterborough II
Sunday
Colebridge
Sunday
Corby Smash III
Sunday
Fusion III
Sunday
Greenhouse
Sunday
Nottingham Sycamore IV
Sunday
Wensum II
Sunday
Archway Peterborough IV
Sunday
National C-5
23 Technology
Sunday
Ashford
Sunday
Generation 2 II
Sunday
Godalming Simplylet II
Sunday
Haywards Heath I
Sunday
Horsham Blades II
Sunday
Horsham TTC
Sunday
Urban II
Sunday
National C-6
Brighton City III
Sunday
Foresters III
Sunday
Haywards Heath II
Sunday
Horsham Spinners II
Sunday
Joola Plymouth III
Sunday
Newton Abbot TTC
Sunday
Ravenscroft II
Sunday
Waterside II
Sunday
National C-7
BATTS IV
Sunday
Archway Peterborough III
Sunday
Dartfordians
Sunday
Fusion IV
Sunday
Jersey TTA
Sunday
Morpeth
Sunday
Table Tennis Fight Club
Sunday
Woodford Wells TTC II
Sunday
Veteran Mens 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier Division
The Musketeers
Sunday
P Pong Vets
Sunday
Foresters A
Sunday
Xlnt Draycott I
Sunday
Butterfly-eck
Sunday
Bribar St Neots Saints
Sunday
Division 1A
Topspin Fusion
Sunday
Foresters B
Sunday
Norwich
Sunday
Archway Peterborough
Sunday
Football Wise
Sunday
Wirepoint Bulldogs
Sunday
Division 1B
The Rams
Sunday
Team Ecosse
Sunday
Westfield Nomads
Sunday
Wolves Vets
Sunday
Redland Bats
Sunday
Seasiders
Sunday
Division 2A
XLNT Draycott 3
Sunday
St Georges
Sunday
Dewsbury
Sunday
Cippenham
Sunday
Hereford Challengers
Sunday
Border Reivers 1
Sunday
Division 2B
Bribar Failand TTC
Sunday
Foresters C
Sunday
XLNT Draycott 2
Sunday
London Moberley TTC
Sunday
South Essex
Sunday
Crawley Community
Sunday
Division 3A
Psp Insurance
Sunday
Norton Commandos
Sunday
St Marys TTC
Sunday
XLNT Draycott 4
Sunday
Blackpool
Sunday
Graham Spicer I
Sunday
Division 3B
Pudsey
Sunday
Ormesby TTC 1
Sunday
Ashford 1
Sunday
Foresters D
Sunday
Bristol Associates 1
Sunday
Graham Spicer 2
Sunday
Division 4A
Joola Plymouth
Sunday
Whitworth Academy
Sunday
Nailsworth Phoenix
Sunday
Border Reivers 2
Sunday
Ashford 2
Sunday
Ormesby TTC 2
Sunday
Cirencester TTC
Sunday
XLNT Draycott 5
Sunday
Division 4B
Cippenham 2
Sunday
Sycamore Zigabytes Vets
Sunday
Swerve
Sunday
Corby Smash
Sunday
Victoria Park
Sunday
Foresters E
Sunday
Crusaders
Sunday
Bristol Associates 2
Sunday
Veteran Womens 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier Division
Market Rasen Ladies I
Sunday
Bribar Failand TTC
Sunday
PPong
Sunday
Bribar Knighton Park
Sunday
Fusion Ladies
Sunday
MK Girls
Sunday
Division 1
Five Counties
Sunday
Wheelers Fusion Of Ladies
Sunday
Irish Colleens
Sunday
Lyncrest
Sunday
HEL Ladies
Sunday
Ellenborough
Sunday
Bribar IPS Tigers
Sunday
Northern Belles
Sunday
Division 2
Ashford Ladies
Sunday
Sutton At Hone
Sunday
Billswood
Sunday
Cippenham Ladies
Sunday
RTA
Sunday
Halton
Sunday
Foresters Ladies
Sunday
Kingfisher Ladies
Sunday
Womens 2018-2019 > Team Captains
Team Contact Home Night
Premier Division
Formby TTC Sunday
XLNT Draycott 1 Sunday
YHL and UON Sunday
Byng Hall Sunday
Burton Uxbridge TTC
Dale Ajeto
Sunday
Fusion
John Dennison
07831 808400 (m)
Sunday
Division 1
Knighton Park Sunday
Culcheth Sunday
Burton Uxbridge TTC 2
Simon Price
Sunday
Halton TTC 1
Sunday
XLNT Draycott 2
Sunday
Glenburn Irish Ladies 1
Sunday
Division 2
Thorntons
Elizabeth May
Sunday
Fulham Brunswick Sunday
Halton TTC 2 Sunday
Drumchapel Glasgow TTC 1 Sunday
St Andrews
Terry Dean
Sunday
Xlnt Draycott 3
Sunday
Division 3
Leeds Ladies
Peter Thompson
Sunday
Fusion 2
John Dennison
07831 808400 (m)
Sunday
Cardiff City TTC Ladies 1 Sunday
Burton Uxbridge 3
Michael Rinnhofer
Sunday
Halton TTC 3
Sunday
Sussex Blades
Sunday
Division 4
Cliffdale Chandlers Sunday
Stantek Old Spots
07973778195 (m)
Sunday
Burton Uxbridge 4
07715 966136 (m)
Sunday
Joola Plymouth Sunday
Youngs TTC Sunday
Graham Spicer Sunday
Division 5 A
Cippenham Ladies Sunday
Cardiff City TTC Ladies 2
Sunday
Halton TTC 4
Sunday
Ormesby 1
Sunday
Fastbats TTC Sunday
Dun Laoire Ladies
Sunday
Division 5 B
Drumchapel Glasgow TTC 2
Sunday
Sutton At Hone
07774 201477 (m)
Sunday
Kingfisher 1 Sunday
Ormesby 2
Sunday
Glenburn Irish Ladies 2
Sunday
NETTS
Sunday
Junior Boys 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Boys Premier
Fusion TTC 1
Sunday
Tabletennisdaily A
Sunday
Cliffedale Chandlers Grantham College
Sunday
Ormesby Boys A
Sunday
XLNT Draycott 1
Sunday
BATTS A
Sunday
Nottingham Sycamore 1
Sunday
Dublin A
Sunday
Boys Division 1
XLNT Draycott 2
Sunday
Fusion TTC 2
Sunday
Sussex Blades A
Sunday
Swerve Boys A
Sunday
Halifax
Sunday
Formby
Sunday
Boys Division 2A
Greenhouse Sports 1
Sunday
Cardiff City TTC A
Sunday
Ormesby Boys B
Sunday
St Marys Tigers
Sunday
Sussex Blades B
Sunday
Lillington
Sunday
Boys Division 2B
Greenhouse Sports 2
Sunday
Dorset TTA
Sunday
Britannia Ipswich TTC
Sunday
Colebridge
Sunday
Crusaders
Sunday
Nottingham Sycamore 2
Sunday
Boys Division 3A
Sussex Blades C
Sunday
Joola Plymouth Torbay Academy
Sunday
Ormesby Boys C
Sunday
Nottingham Sycamore 3
Sunday
Dublin B
Sunday
Halton TTC 1
Sunday
Boys Division 3B
Joola Plymouth Inside Out
Sunday
Wood Green
Sunday
Cardiff City CTTC C
Sunday
Cardiff City Cttc B
Sunday
Wigan TTC
Sunday
Kingfisher
Sunday
Boys Division 4A
Bishop Auckland
Sunday
Rotherham Scorpions
Sunday
Tabletennisdaily B
Sunday
Brunswick
Sunday
Generation 2
Sunday
Byng Hall
Sunday
Boys Division 4B
Colebridge B
Sunday
Mid Ulster
Sunday
Cippenham
Sunday
Fusion 3
Sunday
BATTS B
Sunday
Halton TTC 2
Sunday
Junior Girls 2018-19 > Team Captains
Team Contact Home Night
Girls Premier Division
Kingfisher
Sunday
Grantham College
Sunday
Wensum 1
Sunday
Cardiff City CTTC A
Sunday
London Academy
Sunday
Fusion Girls 1
Sunday
Joola Plymouth
Sunday
XLNT Draycott 1
Sunday
Girls Division 1
Cardiff City CTTC B
Sunday
Ashford
Sunday
Fusion Girls 2
Sunday
Ormesby Girls 1
Sunday
XLNT Draycott Girls 2
Sunday
Ellenborough Girls
Sunday
Girls Division 2
Ulster
Sunday
Brighton TTC
Sunday
Halton
Sunday
Wensum 2
Sunday
St Neots Bribar
Sunday
Greenhouse Sports Girls
Sunday
Girls Division 3
Lillington
Sunday
Wensum 3
Sunday
Byng Hall
Sunday
Bishop Auckland Girls
Sunday
Woodfield TTC
Sunday
Ormesby Girls 2
Sunday
Share This Page