Player Statistics > Sanjay Saptarshi
Player Performance
Results > Woodham C
Opponent Team Date Score Ranking Result
Jean Chasmer Stow Maries D 11-6 11-5 11-13 11-9 +1 Win
Dave Oxley-Goody Stow Maries D 11-9 11-9 11-8 +6 Win
Mick Robinson Stow Maries D 13-11 6-11 11-8 11-6 +3 Win
Steve Siggs West Maldon D 8-11 6-11 8-11 -1 Loss
Barry Evans West Maldon D 8-11 11-9 11-4 11-7 +3 Win
Colin Barham West Maldon D 11-7 11-4 12-14 11-4 +7 Win
Tom Elder Maldon D 11-5 16-14 11-5 +7 Win
Bryan Speller Maldon D 8-11 5-11 11-4 11-8 2-11 -2 Loss
Ev Lucas Maldon D 11-9 11-5 11-4 +11 Win
Colin Barham West Maldon C 7-11 11-5 11-2 11-13 11-2 +5 Win
Tim Huxtable West Maldon C 11-9 7-11 11-6 11-7 +4 Win
David Razzell West Maldon C 6-11 7-11 11-6 5-11 -3 Loss
Played: 12
Results > Woodham E
Opponent Team Date Score Ranking Result
Simon Quelch Stow Maries E 11-8 8-11 8-11 11-2 9-11 -4 Loss
Denis Balic Stow Maries E 11-8 11-3 11-4 +2 Win
Jason Bush Stow Maries E 11-4 11-6 11-6 +1 Win
Ewan Hynd Woodham F 11-6 11-8 12-10 +1 Win
Paul Thirkettle Woodham F 11-5 11-6 11-8 +1 Win
Ben Porter Woodham F 11-4 11-7 11-4 +1 Win
Dave Toe St Lawrence B 11-8 11-3 11-4 +1 Win
Philip Bevan St Lawrence B 11-2 11-5 11-4 +1 Win
Alan Petfield St Lawrence B 11-1 11-6 11-1 +1 Win
Alan Scammell Blackwater A 5-11 5-11 9-11 -1 Loss
John Kuhl Blackwater A 11-9 11-3 12-10 +1 Win
Angela Clarke Blackwater A 11-4 11-2 11-1 +1 Win
Ewan Hynd Woodham F 9-11 11-5 11-7 11-5 +1 Win
Tracey Perry Woodham F 11-0 11-2 11-1 +1 Win
Roger Maidment Woodham F 11-4 7-11 11-3 11-6 +3 Win
Ronald Owen St Lawrence A 11-2 14-12 11-5 +1 Win
Philip Jenkins St Lawrence A 11-4 11-8 11-6 +1 Win
Roy Hutchins St Lawrence A 11-5 11-3 11-8 +1 Win
Andrea Alleyne West Maldon E 11-7 11-5 11-8 +3 Win
Gary Smith West Maldon E 11-7 11-5 11-2 +3 Win
Noah Sage West Maldon E 11-5 11-8 11-4 +1 Win
Michael Matlin Woodham D 11-3 11-6 11-5 +2 Win
Mitchell Davies Woodham D 6-11 11-5 11-3 11-1 +2 Win
Michael Burton Woodham D 11-8 9-11 11-1 11-5 +3 Win
Kenneth Stevens Mayland B 11-6 11-3 11-2 +1 Win
Jonathan Stevens Mayland B 11-5 11-0 11-9 +2 Win
Carol Surman Mayland B 11-1 11-3 11-3 +1 Win
Anne Mills Stow Maries E 11-3 11-3 11-4 +1 Win
Denis Balic Stow Maries E 11-8 12-10 11-8 +2 Win
Jason Bush Stow Maries E 11-5 6-11 11-3 11-4 +1 Win
Philip West Blackwater A 11-6 11-0 11-4 +1 Win
Kath Little Blackwater A 11-4 11-1 11-2 +1 Win
Alan Scammell Blackwater A 5-11 11-13 9-11 -2 Loss
Philip Jenkins St Lawrence A 11-5 11-8 11-1 +1 Win
Roy Hutchins St Lawrence A 11-1 11-3 11-2 +1 Win
David Siggins St Lawrence A 11-4 11-5 11-2 +1 Win
Terry Frost Burnham A 11-0 11-3 11-6 +1 Win
Michael Pratley Burnham A 9-11 10-12 11-9 4-11 -2 Loss
David Bateman Burnham A 11-8 11-8 11-6 +1 Win
Robin Sach Maldon E 11-5 11-3 11-2 +1 Win
Steve Lucas Maldon E 11-5 11-6 11-9 +2 Win
Denis Crapnell Maldon E 11-8 10-12 6-11 4-11 -5 Loss
Diane King Woodham D 12-10 11-5 11-4 +1 Win
Michael Burton Woodham D 11-6 11-1 11-4 +2 Win
Michael Matlin Woodham D 6-11 11-9 11-1 11-4 +1 Win
Carol Surman Mayland B 11-2 11-2 11-4 +1 Win
Jonathan Stevens Mayland B 11-2 11-6 11-4 +2 Win
Kenneth Stevens Mayland B 11-1 11-5 11-1 +1 Win
Played: 48
Results > Woodham B
Opponent Team Date Score Ranking Result
Nicholas Duce West Maldon B 8-11 9-11 12-10 9-11 0 Loss
Neil Freeman West Maldon B 5-11 11-7 11-4 8-11 11-5 +15 Win
Christopher Ciniglio West Maldon B 11-6 11-6 11-4 +3 Win
Played: 3
Share This Page