Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Nomads F v Nomads A
19:30
Nomads E v Nomads B
19:30
Nomads D v Nomads C
19:30
Randwick Exiles v Fretless
19:30
Hopefulls v Green Shots
19:30
Challengers v Exiles B
19:30
Paddlers v Chedworth A
19:30
Three Valleys v Parkers
19:30
Chedworth B v Gallantic
19:30
Marling v NVG
19:30
Sheepscombe B v Grip Tyres
19:30
B O Brothers v Mixed-up
19:30
Nomads B v Nomads D
19:30
Nomads A v Nomads E
19:30
Chester v Nomads F
19:30
Fretless v On The Edge
19:30
Sheepscombe A v Randwick Exiles
19:30
Exiles B v Hopefulls
19:30
Chedworth A v Challengers
19:30
Parkers v Paddlers
19:30
Green Shots v Three Valleys
19:30
NVG v Chedworth B
19:30
Grip Tyres v Marling
19:30
Mixed-up v Sheepscombe B
19:30
Gallantic v B O Brothers
19:30
Nomads D v Nomads A
19:30
Nomads C v Nomads B
19:30
On The Edge v Sheepscombe A
19:30
Nomads F v Fretless
19:30
Hopefulls v Chedworth A
19:30
Challengers v Parkers
19:30
Paddlers v Three Valleys
19:30
Green Shots v Exiles B
19:30
Chedworth B v Grip Tyres
19:30
Marling v Mixed-up
19:30
Sheepscombe B v B O Brothers
19:30
Gallantic v NVG
19:30
Nomads A v Nomads C
19:30
Chester v Nomads D
19:30
Fretless v Nomads E
19:30
Sheepscombe A v Nomads F
19:30
Randwick Exiles v On The Edge
19:30
Parkers v Hopefulls
19:30
Three Valleys v Challengers
19:30
Paddlers v Green Shots
19:30
Chedworth A v Exiles B
19:30
Mixed-up v Chedworth B
19:30
B O Brothers v Marling
19:30
Sheepscombe B v Gallantic
19:30
Grip Tyres v NVG
19:30
Nomads C v Chester
19:30
Nomads B v Nomads A
19:30
Nomads F v Randwick Exiles
19:30
Nomads E v Sheepscombe A
19:30
Nomads D v Fretless
19:30
Hopefulls v Three Valleys
19:30
Challengers v Paddlers
19:30
Exiles B v Parkers
19:30
Green Shots v Chedworth A
19:30
Chedworth B v B O Brothers
19:30
Marling v Sheepscombe B
19:30
NVG v Mixed-up
19:30
Gallantic v Grip Tyres
19:30
Chester v Nomads B
19:30
Fretless v Nomads C
19:30
Sheepscombe A v Nomads D
19:30
Randwick Exiles v Nomads E
19:30
On The Edge v Nomads F
19:30
Paddlers v Hopefulls
19:30
Challengers v Green Shots
19:30
Three Valleys v Exiles B
19:30
Parkers v Chedworth A
19:30
Sheepscombe B v Chedworth B
19:30
Marling v Gallantic
19:30
B O Brothers v NVG
19:30
Mixed-up v Grip Tyres
19:30
Nomads A v Chester
19:30
Nomads E v On The Edge
19:30
Nomads D v Randwick Exiles
19:30
Nomads C v Sheepscombe A
19:30
Nomads B v Fretless
19:30
Hopefulls v Challengers
19:30
Exiles B v Paddlers
19:30
Chedworth A v Three Valleys
19:30
Green Shots v Parkers
19:30
Chedworth B v Marling
19:30
NVG v Sheepscombe B
19:30
Grip Tyres v B O Brothers
19:30
Gallantic v Mixed-up
19:30