Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Keyworth A v Draycott C
Draycott v Keyworth C
Draycott B v Sycamore B
Bob A v Draycott A
Draycott v Keyworth D
Sycamore C v Draycott B
Draycott A v Sycamore D
Sycamore A v Draycott C
Xlnt Draycott I v Butterfly-eck
The Musketeers v Xlnt Draycott I
P Pong Vets v Xlnt Draycott I
Cippenham v XLNT Draycott 3
XLNT Draycott 3 v B Reivers 1
XLNT Draycott 3 v St Georges
XLNT Draycott 2 v Foresters C
Crawley Comm v XLNT Draycott 2
XLNT Draycott 2 v Bribar Failand
XLNT Draycott 4 v Graham Spicer I
St Marys TTC v XLNT Draycott 4
Psp Insurance v XLNT Draycott 4
Joola Plymouth v XLNT Draycott 5
XLNT Draycott 5 v Bord Reivers 2
XLNT Draycott 5 v Cirencester TTC
Xlnt Draycott I v St Neots Saints
Foresters A v Xlnt Draycott I
Hereford Chal v XLNT Draycott 3
XLNT Draycott 3 v Dewsbury
XLNT Draycott 2 v South Essex
Lon Moberley v XLNT Draycott 2
XLNT Draycott 4 v Norton Comm
Blackpool v XLNT Draycott 4
Nailsw. Phoenix v XLNT Draycott 5
XLNT Draycott 5 v Ormesby TTC 2
Dinosaurs v Donkeys
Goons A v Dinkies
Dolphins v Melbourne B
Draycott C v Draycott A
Diamonds v Bitterns
Eagles v Dragons
Draycott B v Dunkirk A
Keyworth B v Draycott
XLNT Draycott 1 v Swerve
10:30
Cardiff City II v XLNT Draycott 1
14:30
XLNT Dray III v TTDaily
10:30
Card City III v XLNT Dray III
14:30
XLNT Dray II v Wensum I
10:30
Foresters I v XLNT Dray II
14:30
XLNT Draycott 1 v St Marys Hull
10:00
XLNT Draycott 1 v Arch Peter I
14:00
XLNT Dray III v North Ayr II
10:00
XLNT Dray III v Bromley I
14:00
XLNT Dray II v OLOP
10:00
XLNT Dray II v BATTS III
14:00
Students A v Donkeys
LE 3 v MS 2
19:30
LE 6 v Littleover 5
19:30
LE 8 v Sw2
19:30
Hares v Dinosaurs
Dolphins v Hackers
Keyworth A v Draycott B
Draycott v Bob B
LE 1 v LE 2
19:30
LE 5 v LE 7
19:30
Diamonds v Students C
Choppers v Dinkies
Dragons v Students F
Sycamore B v Draycott C
Draycott A v Sycamore A
Waingroves 2 v LE 4
19:00
CD 1 v LE 1
19:30
Littleover 4 v LE 6
19:00
LE 4 v LE 3
19:30
LE 7 v Melbourne 4
19:30
Dinosaurs v Aggressors
Hawks v Diamonds
Dinkies v Drivers
Draycott C v Sycamore C
L And D A v Draycott
LE 2 v Waingroves 1
19:30
Donkeys v Hares
Eagles v Dolphins
Draycott A v Keyworth A
Bob A v Draycott B
RR3 v LE 5
19:00
Goons B v Dragons
Wg5 v LE 8
19:00
Littleover 1 v LE 2
19:00
Students A v Dinosaurs
LE 4 v MS 3
19:30
LE 6 v Repton 3
19:30
LE 8 v Littleover 6
19:30
Avocets v Donkeys
Dolphins v Students F
LE 1 v Melbourne 1
19:30
CD 3 v LE 3
19:30
LE 5 v Littleover 5
19:30
Diamonds v Melbourne A
Blockers v Dinkies
Dragons v Dippers
Littleover 4 v LE 5
19:00
LE 3 v RR 2
19:30
Dinosaurs v Avocets
Students B v Diamonds
Dinkies v Curlews
Draycott v Sycamore G
CD 3 v LE 4
19:30
Donkeys v Aggressors
Foxes v Dragons
Sycamore B v Draycott A
Draycott B v Sycamore D
Dunkirk A v Draycott C
RR3 v LE 7
19:00
Waingroves 3 v LE 8
19:30
Goons B v Dolphins
Bitterns v Diamonds
Dolphins v Dippers
Draycott C v Draycott B
Donkeys v Dinosaurs
Students D v Dinkies
Dragons v Tested
Draycott A v Sycamore C
Sycamore H v Draycott
Marstons v LE 2
19:30
Students C v Diamonds
BU v LE 3
19:00
LE 4 v Jacksdale 3
19:30
LE 7 v Littleover 5
19:30
LE 8 v Rpt4
19:30
Dinosaurs v Hares
Dinkies v Tempted
Draycott v Sycamore E
LE 1 v Sawley 1
19:30
LE 5 v Repton 3
19:30
Repton 2 v LE 6
19:30
Donkeys v Students A
Foxes v Dolphins
Hackers v Dragons
Bob A v Draycott C
Draycott B v Sycamore A
Dunkirk A v Draycott A
CD 1 v LE 2
19:30
Littleover 4 v LE 7
19:00
MS 5 v LE 8
19:30
LE 3 v Waingroves 2
19:30
LE 6 v LE 5
19:30
Hares v Donkeys
Dolphins v Tested
Melbourne B v Dragons
Draycott v Sycamore F
LE 1 v Marstons
19:30
Aggressors v Dinosaurs
Diamonds v Hawks
Draycott B v Draycott A
Sycamore D v Draycott C
RR 2 v LE 4
19:00
Stars v Dinkies
MS 3 v LE 3
19:15
Waingroves 1 v LE 1
19:30
LE 4 v CD 4
19:30
LE 7 v Repton 3
19:30
LE 8 v Waingroves 4
19:30
Dinosaurs v Students A
Melbourne A v Diamonds
Dinkies v Students E
Draycott C v Keyworth A
Keyworth C v Draycott
LE 2 v Melbourne 1
19:30
LE 5 v Repton 2
19:30
Donkeys v Avocets
Dragons v Dolphins
Sycamore B v Draycott B
Draycott A v Bob A
Melbourne 4 v LE 6
19:15
BU v LE 4
19:00
LE 3 v Jacksdale 3
19:30
LE 6 v LE 7
19:30
LE 8 v RR 4
19:30
Avocets v Dinosaurs
Dinkies v Goons A
Melbourne B v Dolphins
Draycott C v Sycamore A
LE 1 v Littleover 1
19:30
Aggressors v Donkeys
Diamonds v Students B
Dragons v Eagles
Draycott B v Sycamore C
Sycamore D v Draycott A
Keyworth D v Draycott
Students A v Donkeys
CD 4 v LE 3
19:30
LE 4 v MS 2
19:30
LE 7 v Repton 2
19:30
Hares v Dinosaurs
Dolphins v Eagles
Draycott v Keyworth B
LE 2 v Sawley 1
19:30
MS 6 v LE 8
19:30
Diamonds v Students C
Drivers v Dinkies
Dragons v Goons B
Draycott A v Draycott C
Dunkirk A v Draycott B
Melbourne 4 v LE 5
19:15
RR3 v LE 6
19:00
Draycott C v Sycamore B
Bob B v Draycott
Sycamore A v Draycott A
Draycott B v Keyworth A
LE 4 v Waingroves 2
19:30
LE 7 v LE 5
19:30
Littleover 5 v LE 6
19:00
Keyworth A v Draycott A
Draycott v L And D A
LE 2 v LE 1
19:30
Sycamore C v Draycott C
Draycott B v Bob A
MS 2 v LE 3
19:30
Sw2 v LE 8
19:15
Waingroves 1 v LE 2
19:30
LE 3 v LE 4
19:30
LE 6 v Littleover 4
19:30
LE 8 v Wg5
19:30
Dinosaurs v Donkeys
Dinkies v Choppers
Draycott C v Dunkirk A
LE 1 v CD 1
19:30
LE 5 v RR3
19:30
Diamonds v Bitterns
Students F v Dragons
Hackers v Dolphins
Draycott A v Sycamore B
Sycamore D v Draycott B
Sycamore G v Draycott
Melbourne 4 v LE 7
19:15
MS 3 v LE 4
19:15
Repton 3 v LE 6
19:30
LE 3 v CD 3
19:30
Littleover 5 v LE 5
19:00
Littleover 6 v LE 8
19:00
Dinosaurs v Aggressors
Hawks v Diamonds
Dinkies v Blockers
Dippers v Dragons
Draycott v Sycamore H
LE 2 v Littleover 1
19:30
Melbourne 1 v LE 1
19:30
Donkeys v Hares
Students F v Dolphins
Sycamore C v Draycott A
Draycott B v Draycott C
Students A v Dinosaurs
LE 4 v CD 3
19:30
LE 7 v RR3
19:30
LE 8 v Waingroves 3
19:30
Avocets v Donkeys
Dolphins v Goons B
Draycott C v Bob A
LE 5 v Littleover 4
19:30
Diamonds v Melbourne A
Curlews v Dinkies
Dragons v Foxes
Sycamore A v Draycott B
Draycott A v Dunkirk A
Sycamore E v Draycott
RR 2 v LE 3
19:00
Joola Plym I v XLNT Draycott 1
10:30
Wood Green I v XLNT Draycott 1
14:30
Joola Plym II v XLNT Dray III
10:30
Woodfield I v XLNT Dray III
14:30
Lillington I v XLNT Dray II
10:30
Westfield I v XLNT Dray II
14:30
Dinosaurs v Avocets
Students B v Diamonds
Dinkies v Students D
Dippers v Dolphins
Donkeys v Aggressors
Tested v Dragons
Whitworth Acad. v XLNT Draycott 5
XLNT Draycott 5 v Ashford 2
Repton 3 v LE 5
19:30
Rpt4 v LE 8
19:30
LE 3 v BU
19:30
LE 6 v Repton 2
19:30
Littleover 5 v LE 7
19:00
Bitterns v Diamonds
Dolphins v Foxes
LE 2 v Marstons
19:30
Jacksdale 3 v LE 4
19:30
Donkeys v Dinosaurs
Dragons v Hackers
Sawley 1 v LE 1
19:15
Tempted v Dinkies
Marstons v LE 1
19:30
LE 4 v RR 2
19:30
LE 7 v Littleover 4
19:30
LE 8 v MS 5
19:30
Hares v Donkeys
Dolphins v Dragons
LE 2 v CD 1
19:30
LE 5 v LE 6
19:30
Aggressors v Dinosaurs
Diamonds v Hawks
Waingroves 2 v LE 3
19:00
Students E v Dinkies
Repton 3 v LE 7
19:30
Students C v Diamonds
LE 3 v MS 3
19:30
CD 4 v LE 4
19:30
LE 6 v Melbourne 4
19:30
Dinosaurs v Hares
Dinkies v Stars
LE 1 v Waingroves 1
19:30
Melbourne 1 v LE 2
19:30
Repton 2 v LE 5
19:30
Donkeys v Students A
Dragons v Melbourne B
Tested v Dolphins
Waingroves 4 v LE 8
19:00
XLNT Draycott 1 v Halton I
10:30
Swerve v XLNT Draycott 1
14:30
XLNT Dray III v Corby Smash I
10:30
TTDaily v XLNT Dray III
14:30
XLNT Dray II v Kingfisher II
10:30
Wensum I v XLNT Dray II
14:30
XLNT Draycott 1 v Cardiff City II
10:00
St Marys Hull v XLNT Draycott 1
14:00
XLNT Dray III v Card City III
10:00
North Ayr II v XLNT Dray III
14:00
XLNT Dray II v Foresters I
10:00
OLOP v XLNT Dray II
14:00
Littleover 1 v LE 1
19:00
LE 4 v BU
19:30
LE 7 v LE 6
19:30
RR 4 v LE 8
19:00
Dinosaurs v Students A
Melbourne A v Diamonds
Jacksdale 3 v LE 3
19:30
Donkeys v Avocets
LE 3 v CD 4
19:30
LE 6 v RR3
19:30
LE 8 v MS 6
19:30
Avocets v Dinosaurs
LE 5 v Melbourne 4
19:30
Repton 2 v LE 7
19:30
Aggressors v Donkeys
Diamonds v Students B
Sawley 1 v LE 2
19:15
MS 2 v LE 4
19:30