Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Carlton Club A v Honeywell Z
19:30
Hollinwood B v Denshaw
19:30
Honeywell Z v Werneth
19:30
Denshaw v Pollards
19:30
Birley Moss v Carlton Club B
19:30
Honeywell D v Hyde YMCA
19:30
Saddleworth v Honeywell X
19:30
Deaf Club v Honeywell C
19:30
Hollinwood A v Carlton Club A
19:30
Honeywell B v Saddleworth B
19:30
Unison C v Hyde YMCA A
19:30
Pollards A v Unison E
19:30
Denshaw B v Our Lady's B
19:30
Honeywell D v Hyde YMCA B
19:30
Pollards B v Ansa Elevators
19:30
Grotton B v Hollinwood F
19:30
Rosehill v Birley Moss
19:30
Unison A v Hollinwood B
19:30
Uppermill A v Honeywell C
19:30
Honeywell E v Werneth
19:30
Owls A v Coldhurst A
19:30
Thornham v Honeywell F
19:30
Gilders v Denshaw A
19:30
Unison D v Hollinwood D
19:30
Our Lady's A v Deaf Club C
19:30
Saddleworth A v Glodwick
19:30
Deaf Club A v Stanley Square
19:30
Denshaw C v Owls B
19:30
Hollinwood A v Unison B
19:30
Hollinwood C v Grotton A
19:30
Deaf Club B v Uppermill B
19:30
Werneth v Uppermill A
19:30
Stanley Square v Hollinwood C
19:30
Denshaw A v Thornham
19:30
Coldhurst A v Deaf Club B
19:30
Birley Moss v Honeywell B
19:30
Grotton A v Honeywell E
19:30
Honeywell F v Owls A
19:30
Glodwick v Honeywell A
19:30
Unison B v Unison A
19:30
Uppermill B v Pollards A
19:30
Unison E v Unison D
19:30
Owls B v Pollards B
19:30
Ansa Elevators v Denshaw B
19:30
Our Lady's B v Hollinwood E
19:30
Saddleworth B v Saddleworth A
19:30
Honeywell C v Unison C
19:30
Hyde YMCA A v Honeywell D
19:30
Deaf Club C v Denshaw C
19:30
Hollinwood B v Rosehill
19:30
Hyde YMCA B v Deaf Club A
19:30
Hollinwood D v Gilders
19:30
Hollinwood F v Our Lady's A
19:30
Honeywell B v Hollinwood B
19:30
Unison C v Werneth
19:30
Pollards A v Coldhurst A
19:30
Denshaw B v Owls B
19:30
Honeywell D v Honeywell C
19:30
Grotton A v Stanley Square
19:30
Pollards B v Deaf Club C
19:30
Rosehill v Unison A
19:30
Uppermill A v Honeywell E
19:30
Owls A v Denshaw A
19:30
Thornham v Hollinwood D
19:30
Gilders v Unison D
19:30
Unison E v Uppermill B
19:30
Our Lady's A v Grotton B
19:30
Honeywell A v Saddleworth B
19:30
Saddleworth A v Birley Moss
19:30
Deaf Club A v Hyde YMCA A
19:30
Denshaw C v Hollinwood F
19:30
Hollinwood A v Glodwick
19:30
Hollinwood C v Hyde YMCA B
19:30
Deaf Club B v Honeywell F
19:30
Hollinwood E v Ansa Elevators
19:30
Werneth v Honeywell D
19:30
Denshaw A v Deaf Club B
19:30
Coldhurst A v Uppermill B
19:30
Birley Moss v Honeywell A
19:30
Honeywell F v Pollards A
19:30
Grotton B v Denshaw C
19:30
Rosehill v Unison B
19:30
Unison A v Honeywell B
19:30
Uppermill A v Grotton A
19:30
Honeywell E v Unison C
19:30
Gilders v Unison E
19:30
Unison D v Thornham
19:30
Owls B v Hollinwood E
19:30
Ansa Elevators v Our Lady's B
19:30
Saddleworth B v Hollinwood A
19:30
Honeywell C v Deaf Club A
19:30
Hyde YMCA A v Hollinwood C
19:30
Deaf Club C v Denshaw B
19:30
Hollinwood B v Saddleworth A
19:30
Hyde YMCA B v Stanley Square
19:30
Hollinwood D v Owls A
19:30
Hollinwood F v Pollards B
19:30
Honeywell B v Rosehill
19:30
Unison C v Uppermill A
19:30
Stanley Square v Hyde YMCA A
19:30
Pollards A v Denshaw A
19:30
Denshaw B v Hollinwood F
19:30
Honeywell D v Honeywell E
19:30
Grotton A v Hyde YMCA B
19:30
Pollards B v Grotton B
19:30
Unison B v Glodwick
19:30
Owls A v Unison D
19:30
Thornham v Gilders
19:30
Uppermill B v Honeywell F
19:30
Unison E v Coldhurst A
19:30
Our Lady's B v Owls B
19:30
Honeywell A v Hollinwood B
19:30
Saddleworth A v Unison A
19:30
Deaf Club A v Werneth
19:30
Denshaw C v Our Lady's A
19:30
Hollinwood A v Birley Moss
19:30
Hollinwood C v Honeywell C
19:30
Deaf Club B v Hollinwood D
19:30
Hollinwood E v Deaf Club C
19:30
Honeywell B v Unison B
19:30
Unison C v Grotton A
19:30
Werneth v Hollinwood C
19:30
Denshaw A v Uppermill B
19:30
Honeywell F v Coldhurst A
19:30
Grotton B v Denshaw B
19:30
Rosehill v Saddleworth A
19:30
Unison A v Honeywell A
19:30
Uppermill A v Honeywell D
19:30
Honeywell E v Deaf Club A
19:30
Thornham v Unison E
19:30
Gilders v Owls A
19:30
Unison D v Deaf Club B
19:30
Our Lady's A v Pollards B
19:30
Owls B v Ansa Elevators
19:30
Saddleworth B v Glodwick
19:30
Honeywell C v Stanley Square
19:30
Hyde YMCA A v Hyde YMCA B
19:30
Deaf Club C v Our Lady's B
19:30
Hollinwood B v Hollinwood A
19:30
Hollinwood D v Pollards A
19:30
Hollinwood F v Hollinwood E
19:30
Stanley Square v Werneth
19:30
Pollards A v Unison D
19:30
Coldhurst A v Denshaw A
19:30
Denshaw B v Our Lady's A
19:30
Honeywell D v Unison C
19:30
Grotton A v Hyde YMCA A
19:30
Pollards B v Denshaw C
19:30
Glodwick v Birley Moss
19:30
Unison B v Saddleworth B
19:30
Owls A v Thornham
19:30
Uppermill B v Hollinwood D
19:30
Unison E v Honeywell F
19:30
Ansa Elevators v Deaf Club C
19:30
Our Lady's B v Hollinwood F
19:30
Honeywell A v Rosehill
19:30
Saddleworth A v Honeywell B
19:30
Deaf Club A v Uppermill A
19:30
Hollinwood A v Unison A
19:30
Hollinwood C v Honeywell E
19:30
Hyde YMCA B v Honeywell C
19:30
Deaf Club B v Gilders
19:30
Hollinwood E v Grotton B
19:30
Honeywell B v Honeywell A
19:30
Unison C v Deaf Club A
19:30
Werneth v Hyde YMCA B
19:30
Denshaw A v Honeywell F
19:30
Birley Moss v Saddleworth B
19:30
Honeywell D v Grotton A
19:30
Grotton B v Our Lady's B
19:30
Rosehill v Hollinwood A
19:30
Uppermill A v Hollinwood C
19:30
Honeywell E v Stanley Square
19:30
Owls A v Unison E
19:30
Thornham v Deaf Club B
19:30
Gilders v Pollards A
19:30
Unison D v Uppermill B
19:30
Our Lady's A v Hollinwood E
19:30
Saddleworth A v Unison B
19:30
Honeywell C v Hyde YMCA A
19:30
Denshaw C v Denshaw B
19:30
Deaf Club C v Owls B
19:30
Hollinwood B v Glodwick
19:30
Hollinwood D v Coldhurst A
19:30
Hollinwood F v Ansa Elevators
19:30
Stanley Square v Uppermill A
19:30
Pollards A v Thornham
19:30
Coldhurst A v Unison D
19:30
Denshaw B v Pollards B
19:30
Grotton A v Honeywell C
19:30
Honeywell F v Hollinwood D
19:30
Glodwick v Unison A
19:30
Unison B v Birley Moss
19:30
Uppermill B v Gilders
19:30
Unison E v Denshaw A
19:30
Owls B v Hollinwood F
19:30
Ansa Elevators v Grotton B
19:30
Our Lady's B v Our Lady's A
19:30
Honeywell A v Saddleworth A
19:30
Saddleworth B v Hollinwood B
19:30
Deaf Club A v Honeywell D
19:30
Hyde YMCA A v Werneth
19:30
Hollinwood A v Honeywell B
19:30
Hollinwood C v Unison C
19:30
Hyde YMCA B v Honeywell E
19:30
Deaf Club B v Owls A
19:30
Hollinwood E v Denshaw C
19:30
Unison C v Stanley Square
19:30
Werneth v Honeywell C
19:30
Honeywell D v Hollinwood C
19:30
Pollards B v Hollinwood E
19:30
Grotton B v Owls B
19:30
Rosehill v Glodwick
19:30
Unison A v Saddleworth B
19:30
Uppermill A v Hyde YMCA B
19:30
Honeywell E v Hyde YMCA A
19:30
Owls A v Pollards A
19:30
Thornham v Uppermill B
19:30
Gilders v Coldhurst A
19:30
Unison D v Honeywell F
19:30
Our Lady's A v Ansa Elevators
19:30
Honeywell A v Unison B
19:30
Saddleworth A v Hollinwood A
19:30
Deaf Club A v Grotton A
19:30
Denshaw C v Our Lady's B
19:30
Hollinwood B v Birley Moss
19:30
Deaf Club B v Unison E
19:30
Hollinwood D v Denshaw A
19:30
Hollinwood F v Deaf Club C
19:30
Stanley Square v Honeywell D
19:30
Pollards A v Deaf Club B
19:30
Denshaw A v Unison D
19:30
Coldhurst A v Thornham
19:30
Birley Moss v Unison A
19:30
Grotton A v Werneth
19:30
Honeywell F v Gilders
19:30
Glodwick v Honeywell B
19:30
Unison B v Hollinwood B
19:30
Uppermill B v Owls A
19:30
Unison E v Hollinwood D
19:30
Owls B v Our Lady's A
19:30
Ansa Elevators v Denshaw C
19:30
Our Lady's B v Pollards B
19:30
Saddleworth B v Rosehill
19:30
Honeywell C v Honeywell E
19:30
Hyde YMCA A v Uppermill A
19:30
Deaf Club C v Grotton B
19:30
Hollinwood A v Honeywell A
19:30
Hollinwood C v Deaf Club A
19:30
Hyde YMCA B v Unison C
19:30
Hollinwood E v Denshaw B
19:30
Stanley Square v Deaf Club A
19:30
Werneth v Honeywell E
19:30
Coldhurst A v Owls A
19:30
Denshaw A v Gilders
19:30
Birley Moss v Rosehill
19:30
Grotton A v Hollinwood C
19:30
Honeywell F v Thornham
19:30
Unison B v Hollinwood A
19:30
Glodwick v Saddleworth A
19:30
Unison E v Pollards A
19:30
Uppermill B v Deaf Club B
19:30
Our Lady's B v Denshaw B
19:30
Ansa Elevators v Pollards B
19:30
Owls B v Denshaw C
19:30
Saddleworth B v Honeywell B
19:30
Hyde YMCA A v Unison C
19:30
Honeywell C v Uppermill A
19:30
Deaf Club C v Our Lady's A
19:30
Hollinwood B v Unison A
19:30
Hyde YMCA B v Honeywell D
19:30
Hollinwood D v Unison D
19:30
Hollinwood F v Grotton B
19:30
Honeywell B v Birley Moss
19:30
Unison C v Honeywell C
19:30
Pollards A v Uppermill B
19:30
Denshaw B v Ansa Elevators
19:30
Honeywell D v Hyde YMCA A
19:30
Pollards B v Owls B
19:30
Rosehill v Hollinwood B
19:30
Unison A v Unison B
19:30
Uppermill A v Werneth
19:30
Honeywell E v Grotton A
19:30
Gilders v Hollinwood D
19:30
Thornham v Denshaw A
19:30
Owls A v Honeywell F
19:30
Unison D v Unison E
19:30
Our Lady's A v Hollinwood F
19:30
Saddleworth A v Saddleworth B
19:30
Honeywell A v Glodwick
19:30
Deaf Club A v Hyde YMCA B
19:30
Denshaw C v Deaf Club C
19:30
Hollinwood C v Stanley Square
19:30
Deaf Club B v Coldhurst A
19:30
Hollinwood E v Our Lady's B
19:30
Werneth v Unison C
19:30
Stanley Square v Grotton A
19:30
Coldhurst A v Pollards A
19:30
Denshaw A v Owls A
19:30
Birley Moss v Saddleworth A
19:30
Honeywell F v Deaf Club B
19:30
Grotton B v Our Lady's A
19:30
Glodwick v Hollinwood A
19:30
Unison A v Rosehill
19:30
Honeywell E v Uppermill A
19:30
Unison D v Gilders
19:30
Uppermill B v Unison E
19:30
Ansa Elevators v Hollinwood E
19:30
Owls B v Denshaw B
19:30
Saddleworth B v Honeywell A
19:30
Hyde YMCA A v Deaf Club A
19:30
Honeywell C v Honeywell D
19:30
Deaf Club C v Pollards B
19:30
Hollinwood B v Honeywell B
19:30
Hyde YMCA B v Hollinwood C
19:30
Hollinwood D v Thornham
19:30
Hollinwood F v Denshaw C
19:30
Honeywell B v Unison A
19:30
Unison C v Honeywell E
19:30
Stanley Square v Hyde YMCA B
19:30
Pollards A v Honeywell F
19:30
Denshaw B v Deaf Club C
19:30
Grotton A v Uppermill A
19:30
Honeywell D v Werneth
19:30
Pollards B v Hollinwood F
19:30
Unison B v Rosehill
19:30
Unison E v Gilders
19:30
Thornham v Unison D
19:30
Owls A v Hollinwood D
19:30
Uppermill B v Coldhurst A
19:30
Our Lady's B v Ansa Elevators
19:30
Saddleworth A v Hollinwood B
19:30
Honeywell A v Birley Moss
19:30
Deaf Club A v Honeywell C
19:30
Denshaw C v Grotton B
19:30
Hollinwood A v Saddleworth B
19:30
Hollinwood C v Hyde YMCA A
19:30
Deaf Club B v Denshaw A
19:30
Hollinwood E v Owls B
19:30
Werneth v Deaf Club A
19:30
Denshaw A v Pollards A
19:30
Coldhurst A v Unison E
19:30
Birley Moss v Hollinwood A
19:30
Honeywell F v Uppermill B
19:30
Grotton B v Pollards B
19:30
Unison A v Saddleworth A
19:30
Rosehill v Honeywell B
19:30
Glodwick v Unison B
19:30
Honeywell E v Honeywell D
19:30
Uppermill A v Unison C
19:30
Unison D v Owls A
19:30
Gilders v Thornham
19:30
Our Lady's A v Denshaw C
19:30
Owls B v Our Lady's B
19:30
Honeywell C v Hollinwood C
19:30
Hyde YMCA A v Stanley Square
19:30
Deaf Club C v Hollinwood E
19:30
Hollinwood B v Honeywell A
19:30
Hyde YMCA B v Grotton A
19:30
Hollinwood D v Deaf Club B
19:30
Hollinwood F v Denshaw B
19:30
Stanley Square v Honeywell C
19:30
Pollards A v Hollinwood D
19:30
Coldhurst A v Honeywell F
19:30
Denshaw B v Grotton B
19:30
Grotton A v Unison C
19:30
Honeywell D v Uppermill A
19:30
Pollards B v Our Lady's A
19:30
Unison B v Honeywell B
19:30
Glodwick v Saddleworth B
19:30
Unison E v Thornham
19:30
Owls A v Gilders
19:30
Uppermill B v Denshaw A
19:30
Our Lady's B v Deaf Club C
19:30
Ansa Elevators v Owls B
19:30
Saddleworth A v Rosehill
19:30
Honeywell A v Unison A
19:30
Deaf Club A v Honeywell E
19:30
Hollinwood A v Hollinwood B
19:30
Hollinwood C v Werneth
19:30
Hyde YMCA B v Hyde YMCA A
19:30
Deaf Club B v Unison D
19:30
Hollinwood E v Hollinwood F
19:30
Honeywell B v Saddleworth A
19:30
Unison C v Honeywell D
19:30
Werneth v Stanley Square
19:30
Denshaw A v Coldhurst A
19:30
Birley Moss v Glodwick
19:30
Honeywell F v Unison E
19:30
Grotton B v Hollinwood E
19:30
Unison A v Hollinwood A
19:30
Rosehill v Honeywell A
19:30
Honeywell E v Hollinwood C
19:30
Uppermill A v Deaf Club A
19:30
Unison D v Pollards A
19:30
Gilders v Deaf Club B
19:30
Thornham v Owls A
19:30
Our Lady's A v Denshaw B
19:30
Saddleworth B v Unison B
19:30
Honeywell C v Hyde YMCA B
19:30
Hyde YMCA A v Grotton A
19:30
Denshaw C v Pollards B
19:30
Deaf Club C v Ansa Elevators
19:30
Hollinwood D v Uppermill B
19:30
Hollinwood F v Our Lady's B
19:30
Stanley Square v Honeywell E
19:30
Pollards A v Gilders
19:30
Coldhurst A v Hollinwood D
19:30
Denshaw B v Denshaw C
19:30
Grotton A v Honeywell D
19:30
Honeywell F v Denshaw A
19:30
Unison B v Saddleworth A
19:30
Glodwick v Hollinwood B
19:30
Unison E v Owls A
19:30
Uppermill B v Unison D
19:30
Our Lady's B v Grotton B
19:30
Ansa Elevators v Hollinwood F
19:30
Owls B v Deaf Club C
19:30
Honeywell A v Honeywell B
19:30
Saddleworth B v Birley Moss
19:30
Deaf Club A v Unison C
19:30
Hyde YMCA A v Honeywell C
19:30
Hollinwood A v Rosehill
19:30
Hollinwood C v Uppermill A
19:30
Hyde YMCA B v Werneth
19:30
Deaf Club B v Thornham
19:30
Hollinwood E v Our Lady's A
19:30
Honeywell B v Hollinwood A
19:30
Unison C v Hollinwood C
19:30
Werneth v Hyde YMCA A
19:30
Denshaw A v Unison E
19:30
Birley Moss v Unison B
19:30
Honeywell D v Deaf Club A
19:30
Pollards B v Denshaw B
19:30
Grotton B v Ansa Elevators
19:30
Unison A v Glodwick
19:30
Honeywell E v Hyde YMCA B
19:30
Uppermill A v Stanley Square
19:30
Thornham v Pollards A
19:30
Owls A v Deaf Club B
19:30
Unison D v Coldhurst A
19:30
Gilders v Uppermill B
19:30
Our Lady's A v Our Lady's B
19:30
Saddleworth A v Honeywell A
19:30
Honeywell C v Grotton A
19:30
Denshaw C v Hollinwood E
19:30
Hollinwood B v Saddleworth B
19:30
Hollinwood D v Honeywell F
19:30
Hollinwood F v Owls B
19:30
Stanley Square v Unison C
19:30
Pollards A v Owls A
19:30
Coldhurst A v Gilders
19:30
Denshaw A v Hollinwood D
19:30
Birley Moss v Hollinwood B
19:30
Grotton A v Deaf Club A
19:30
Honeywell F v Unison D
19:30
Unison B v Honeywell A
19:30
Glodwick v Rosehill
19:30
Unison E v Deaf Club B
19:30
Uppermill B v Thornham
19:30
Our Lady's B v Denshaw C
19:30
Ansa Elevators v Our Lady's A
19:30
Owls B v Grotton B
19:30
Saddleworth B v Unison A
19:30
Hyde YMCA A v Honeywell E
19:30
Honeywell C v Werneth
19:30
Deaf Club C v Hollinwood F
19:30
Hollinwood A v Saddleworth A
19:30
Hollinwood C v Honeywell D
19:30
Hyde YMCA B v Uppermill A
19:30
Hollinwood E v Pollards B
19:30
Honeywell B v Glodwick
19:30
Unison C v Hyde YMCA B
19:30
Werneth v Grotton A
19:30
Denshaw B v Hollinwood E
19:30
Honeywell D v Stanley Square
19:30
Grotton B v Deaf Club C
19:30
Pollards B v Our Lady's B
19:30
Unison A v Birley Moss
19:30
Rosehill v Saddleworth B
19:30
Honeywell E v Honeywell C
19:30
Uppermill A v Hyde YMCA A
19:30
Unison D v Denshaw A
19:30
Gilders v Honeywell F
19:30
Thornham v Coldhurst A
19:30
Owls A v Uppermill B
19:30
Our Lady's A v Owls B
19:30
Honeywell A v Hollinwood A
19:30
Deaf Club A v Hollinwood C
19:30
Denshaw C v Ansa Elevators
19:30
Hollinwood B v Unison B
19:30
Deaf Club B v Pollards A
19:30
Hollinwood D v Unison E
19:30