Welwyn Garden City & Hatfield Table Tennis League

Closed Tournament

Division 2                                  Division 3                                   Division 4

1993/94         Sean Thomas                            Richard Galley

1992/93         Sean Thomas                            Richard Galley

1991/92         Denis McCrave                          Sean Thomas

1990/91         Paul Gynn                                  Mike Coker

1989/90         Jackie Foong                              Mike Cottrell

1988/89         Eric Welsby                                John Taylor

1987/88         Eric Welsby                                Mark Thompson

1986/87         Kevin Harber                             Roger Bowler                             -

1985/86          tbc

1984/85          James Patterson                       Roy Holt                                      -

1983/84          tbc

1982/83          M Whitehead                            D Crane                                       L Swanson

Division A (2 & 3) Singles                Division B (4 & 5) Singles

1981/82          C Lai                                                    P Mathews

1980/81          M Patterson                                       A Sliney

1979/80          G Hart                                                  J Pearce

1978/79          B Cook                                                A McCaffery

1977/78          D Sharpe                                            A McCaffery

1976/77          T Teff                                                   F Dance

1975/76          B Crux                                                 P Noel

1974/75          M Whitehead                                     S Hurst

1973/74          tbc

1972/73          tbc

1971/72          R Blisset  (HS Dynamics)                 S Patel  (Polycell)

1970/71          J Nicholas  (Hilltop)                          M Borson  (North Mymms)

1969/70          P Page  (WGC TTC)                          D Kennedy  (Smith Kline & French)

1968/69          D Burley  (Peartree)                        E Wardman  (Datchworth)

1967/68          D Watts  (Hyde)                               K Jordan  (Hilltop)

1966/67          J Wren                                               P Shephard

1965/66          E Sutton                                            G Rota

1964/65          P Godfrey                                         P Shephard

1963/64          J Gunnell                                           M Kevans

1962/63         N Barrow                                           F Palmer

1961/62         D Hall                                                 D Wisbey

1960/61         D Burley                                             L Fenn

1959/60         B Crux                                                J Proctor

1958/59         C Easty                                               G Wallwork

1957/58         R Hurley                                            Miss J Williams

1956/57         V Alexander                                      F Westwick

Last Updated:
Share This Page