Calendar
Grid
One Off
Fixture
Coaching
Practice
Competition
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Electricity A v Bromley A
Bromley B v Wednesfield A
Baggeridge v Bromley B
19:30
Hope Baptist B v Bromley A
Dudley Sports B v Bromley F
Vic Park B v Bromley A
Bromley B v Lees TTC
Bromley B v Vic Park D
Cheslyn Hay B v Bromley B
Hope Baptist A v Bromley B
Bromley B v Bewdley C
19:30
Bromley A v Thorns
Dudley Sports A v Bromley F
Bromley E v Dudley Sports B
Thimblemill B v Bromley D
Bromley A v Cheslyn Hay A
Hanbury Hill v Bromley Bulls
19:30
Holy Trinity A v Bromley A
19:30
Woodfield B v Bromley A
Bromley Bulls v Bewdley C
19:30
Thorns v Bromley C
Bromley B v Bromley A
Bromley D v Dudley Sports A
Bromley F v Bromley E
Bromley B v Jones Rd B
Hanbury Hill v Bromley A
19:30
BL Weekend 3
Bromley I v Woodfield I
10:30
TTDaily v Bromley I
14:30
Bromley II v Somerset Sabres
10:30
Royal Air Force v Bromley II
14:30
Bromley Senior 2*
09:30 - 17:00
Half Term Coaching
10:00 - 16:00
Bromley B v Holy Trinity A
19:30
Bromley A v Woodfield A
Woodfield M v Bromley B
Bromley A v Bromley Bulls
19:30
VETERANS COACHING
13:30 - 16:00
Baggeridge v Bromley F
Bromley C v Bromley B
Bromley D v Hope Baptist C
Dudley Sports A v Bromley E
Jims Gym v Bromley C
Bromley Bulls v Baggeridge
19:30
Bromley B v Hope Baptist B
Thimblemill A v Bromley A
Bromley E v Baggeridge
Woodfield G v Bromley A
Hanbury Hill v Bromley B
19:30
Bromley B v Bromley Bulls
19:30
Woodfield E v Bromley A
Bromley B v Jones Rd D
Baggeridge v Bromley A
19:30
BL Weekend 4
Bromley I v North Ayr II
10:30
Joola Plym II v Bromley I
14:30
Bromley II v Nott Syca III
10:30
Corby Smash II v Bromley II
14:30
BL Weekend 4
Bromley I v Corby Smash I
10:00
Card City III v Bromley I
14:00
Woodfield II v Bromley II
10:00
Bromley II v Ajax Wolvey
14:00
Jones Rd C v Bromley B
Thorns v Bromley B
Bromley A v Lees TTC
Bromley C v Thimblemill A
Thimblemill B v Bromley F
Bromley D v Dudley Sports B
Bromley A v Woodfield D
Bromley A v Bromley B
19:30
Hope Baptist A v Bromley A
Vic Park A v Bromley A
Bromley B v Baggeridge
19:30
Bromley F v Bromley D
Bromley E v Thimblemill B
Bromley B v Lanesfield
Holy Trinity A v Bromley Bulls
19:30
Lees TTC v Bromley C
Wednesfield A v Bromley B
Bewdley C v Bromley B
19:30
Bromley Bulls v Hanbury Hill
19:30
Bromley A v Electricity A
Bromley A v Holy Trinity A
19:30